enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
BIST
9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
22°C
İstanbul
22°C
Parçalı Bulutlu
Pazar Açık
23°C
Pazartesi Az Bulutlu
24°C
Salı Az Bulutlu
23°C
Çarşamba Az Bulutlu
20°C

Liglerde haftanın programı

Liglerde haftanın programı
31.03.2023 18:45
0
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, maçların programları şöyle:

Spor Toto Süper Lig –  27. hafta

01 Nisan Cumartesi

—————

16.00 – Medipol Başakşehir FK – MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 – Trabzonspor A.Ş. – Yukatel Kayserispor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20.30 – Galatasaray A.Ş. – Adana Demirspor A.Ş. (Ali Sami Yen Spor Kompleksi)

 

02 Nisan Pazar

————-

Atakaş Hatayspor – Demir Grup Sivasspor

Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. – Kasımpaşa A.Ş.

13.30 – Hangikredi Ümraniyespor – Arabam.com Konyaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı)

16.00 – Bitexen Giresunspor – Corendon Alanyaspor (Çotanak Spor Kompleksi)

20.30 – Fenerbahçe A.Ş. – Beşiktaş A.Ş. (Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi)

 

03 Nisan Pazartesi

—————–

20.30 – İstanbulspor A.Ş. – Vavacars Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı)

 

Spor Toto 1.Lig –  30.Hafta

01 Nisan Cumartesi

————

13.30 – Altaş Denizlispor – Göztepe A.Ş. (Denizli Atatürk Stadı)

20.30 – Yılport Samsunspor – Pendikspor Futbol A.Ş. (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

2 Nisan Pazar

————–

Adanaspor A.Ş. – Dyorex Boluspor

Yeni Malatyaspor – Altınordu

13.30 – Ankara Keçiörengücü – Tuzlaspor A.Ş. (Aktepe Stadı)

13.30 – Manisa Futbol Kulübü – Gençlerbirliği (Mümin Özkasap Stadyumu)

20.30 – Çaykur Rizespor A.Ş. – Bey Çimento Bandırmaspor (Çaykur Didi)

 

03 Nisan Pazartesi

————–

20.30 – Altay – Sakaryaspor A.Ş. (Alsancak Mustafa Denizli Stadı)

20.30 – Eyüpspor – Erzurumspor FK (Eyüp Stadı)

Hibya Haber Ajansı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.